Start
Aktualności
Biografia
Galeria
Wyniki Rajdów
Linki
Księga Gości
Szukaj
KJRT na mecie 52 Rajdu Wisły PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.01.2007.
 
    Kręte, wąskie, zdradliwe i nierytmiczne odcinki 52. Rajdu Wisły nie przeszkodziły załogom KULIG JUNIOR RALLY TEAM, w składzie: Streer/Handwerker, Budyn/Jarno i Kasprzyk/Ćwięczek w osiągnięciu kolejnego sukcesu.

 

 

    Duet Michał Streer/Maciek Handwerker, jak zwykle prezentował czystš i szybkš jazdę ostatecznie zajmując drugie miejsce w klasie A6 oraz 6 w klasyfikacji generalnej PPZM. Zdobywając 8 punktów załoga Streer/Handwerker umocniła się na pozycji v-ce liderów klasy A6.

Maciek Handwerker: -Był to piękny rajd. Taka impreza powinna wrócić do kalendarza Mistrzostw Polski. Automobiklub Śląski popisał się jak zwykle perfekcyjną organizacją. Dziękuję kibicom, których gorący doping był wyjątkowo mocno odczuwalny w czasie tego rajdu. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Januszowi Lisowskiemu oraz Dyrektorowi Januszowi Cieślikowi, którzy tak jak przed laty wspierali Janusza Kuliga, tak tym razem pomogli Jego wychowankom użyczajšc zespołowi KJRT busa serwisowego RENAULT Master.

    W ramach zepołu KJRT wystartowały jeszcze dwie załogi Budyn/Jarno i Kasprzyk/Ćwięczek i z powodzeniem finiszowały na mecie zajmując kolejno 2 i 4 miejsca w klasie. Natychmiast po rajdzie przekazaliśmy sprawozdanie Naszemu najwierniejszemu kibicowi Martynie Wojciechowskiej, która bez względu na to gdzie się znajduje, oczekuje z niecierpilwością informacji o wynikach zespołu KJRT. Obiecała, że na Rajdzie Wawelskim będzie Nas dopingować osobiście. Muszę dodać, że zarówno przed, w trakcie, jak i po rajdzie w zespole panowała świetna, przyjacielska atmosfera "niczym w zespole Janusza" jak powiedział Marek Handwerker.

    Start załogi KULIG JUNIOR RALLY TEAM jest możliwy dzięki stałemu wsparciu firm GEORGE, ET-TUNING, RALLY SERWIS, STUDIO22, CHINIEWICZ, a także patronów medialnych RALLYPL.COM, www.auto.pl, gazety Auto Moto Biznes i Rajdowego Serwisu Informacyjnego KiM Rally, ekipy Wojciecha Pischingera, mechaników z KJRT pod kierownictwem Krzysia Kucińskiego. Nad całością czuwał i rad udzielał - jak dawniej w zespole Janusza Kuliga - Marek Handwerker. 

Zmieniony ( 30.01.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Copyright 2001 - 2007 Daniel Mikrut
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczośc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.


Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w FirefoxCSS