Start
Aktualności
Biografia
Galeria
Wyniki Rajdów
Linki
Księga Gości
Szukaj

Zginął tragicznie
13 lutego 2004r.
w wieku 35 lat.

"Janusz żyje wśród Nas, My Kibice nigdy o nim nie zapomnimy!!!"


Sobotni prolog przed Memoriałem PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
29.01.2012.
W Automobilklubie Krakowskim trwają przygotowania do 6. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, wyznaczonego na 10-11 marca 2012. - Ściśle współpracujemy nie tylko z władzami miasta i gminy Wieliczka oraz powiatu wielickiego, ale również z Urzędem Gminy Łapanów – informuje dyrektor zawodów Andrzej Borowiczka.

Wzorem minionego roku, w sobotę 10 marca odbędzie się 2. Memoriał Kuliga i Bublewicza dla amatorów. Impreza zostanie przeprowadzona wg regulaminu KJS tym razem w okolicach Łapanowa, skąd pochodził Janusz Kulig. Start i meta na łapanowskim rynku, a trasa będzie mieć postać dwóch pętli z dwiema próbami sportowymi na każdej. W programie jest również złożenie kwiatów na grobie Janusza. Dyrektorem tej części Memoriału jest Dariusz Kowalski: - Dzięki pamięci o Januszu, Łapanów stał się mocnym ośrodkiem sportu samochodowego. Kilka razy w roku odbywają się wokół miasteczka popularne rajdy, a listopadowy Rajd Żubrów także tu właśnie miał kluczową część trasy – podkreśla Kowalski.

 

Również w sobotę odbędzie się w Wieliczce oficjalne otwarcie 6. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, bowiem wieczorem zostanie rozegrany prolog. Główna konkurencja – uliczny wyścig – odbędzie się w niedzielę w dwóch przejazdach. Trasa będzie zbliżona do zeszłorocznej, ale nie zabraknie pewnych modyfikacji, zwłaszcza w końcowej części – mówi Andrzej Borowiczka. Dodaje również, że około 10 lutego na stronie www.superos.pl zostanie opublikowany szczegółowy regulamin zawodów. Organizatorzy liczą, że w gronie uczestników będzie kilkanaście czołowych nazwisk z polskich rajdów, wyścigów i wyścigów górskich.

 

Połączone z wręczeniem nagród zakończenie obu memoriałowych imprez (zarówno dla amatorów, jak i dla licencjonowanych zawodników) odbędzie się podczas uroczystości w patio wielickiej hali sportowej „Solne Miasto”.

Zmieniony ( 29.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Copyright 2001 - 2007 Daniel Mikrut
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczośc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.


Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w FirefoxCSS