Start
Aktualności
Biografia
Galeria
Wyniki Rajdów
Linki
Księga Gości
Szukaj

Zginął tragicznie
13 lutego 2004r.
w wieku 35 lat.

"Janusz żyje wśród Nas, My Kibice nigdy o nim nie zapomnimy!!!"


Zespół Tint Rally Schenk/Handwerker przed Rajdem Świdnickim PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.04.2011.
 Dla większości załóg Rajd Świdnicki będzie początkiem sezonu rajdowego 2011. Nie inaczej jest w przypadku tarnowskiego kierowcy Krzysztofa Schenka, który rozpocznie swój drugi sezon Rajdowego Pucharu Polski w Peugeot 206 XS, którym startował w ubiegłym roku.
K.S. "- Mimo, że przerwę między sezonami wykorzystałem na intensywne treningi to i tak mam głód jazdy i nie mogę się doczekać startu do pierwszego odcinka Rajdu Świdnickiego. Zdaję sobie sprawę, że moją rajdówką nie ma szans na nawiązanie walki z Citroenami C2R2 i walka o podium w klasie będzie raczej niemożliwa. Dostrzegam jednak ogromny potencjał "pucharówki" Peugeota i uważam, że można z niej dużo więcej wycisnąć dlatego każdą chwilę wykorzystuje na naukę, która mam nadzieję, zaprocentuje w czasie kolejnych startów."

M.H. "- Rajd Świdnicki to mój ulubiony rajd. Szybkie, trudne i podbijające odcinki w Górach Sowich to kwintesencja polskich asfaltów. Cieszę się z zaproszenia jakie dostałem od Krzyśka na prawy fotel. Po roku przerwy we wspólnych startach będę w stanie ocenić postępy i doświadczenie jakie zdobył do tej pory. Rok temu współpraca układała się wzorowo i jestem przekonany, że będziemy się cieszyć każdym kilometrem oesowym niezależnie od wyniku."

Start załogi Schenk/Handwerker możliwy jest dzięki Studio Reklamy Tint, Foofa Photo, Frasses Bar Tarnów - Brzesko, Wykończenia powierzchni handlowych firma Lights, Mat mat - budownictwo drogowe, Hurtownia wędlin Przemko Tarnów, Części samochodowe Mytnik, Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe Krzysztof Wawrzon, Automechanika Piotr Karaś, Auto części i złomowanie pojazdów Topicar, Opony Wadas, Goldman Trade.

 

Patronat medialny nad Zespołem Tint Rally objął portal RajdowyPuchar.pl

Zmieniony ( 03.04.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Copyright 2001 - 2007 Daniel Mikrut
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczośc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.


Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w FirefoxCSS