Start
Aktualności
Biografia
Galeria
Wyniki Rajdów
Linki
Księga Gości
Szukaj

Zginął tragicznie
13 lutego 2004r.
w wieku 35 lat.

"Janusz żyje wśród Nas, My Kibice nigdy o nim nie zapomnimy!!!"


Konkurs fotograficzny Zespołu Rajdowego DONICZKA24.PL PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.03.2011.
Zespół Rajdowy DONICZKA24.PL Łukasz Bednarski i Maciej Handwerker zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym, w którym nagrodą jest trening rajdowy! Wystarczy zagłosować na zdjęcia biorące udział w konkursie na portalu Facebook lub zgłosić własne zdjęcie o tematyce motoryzacyjnej!
Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie www.memorial-2011.pl

W sobotę 5 marca zapraszamy również do Centrum Handlowego M1 Kraków, w którym będzie można zobaczyć naszą poprzednią broń rajdową - Citroena Saxo. Poza możliwością oglądnięcia rajdówki od środka można będzie przejechać się wirtualną wersją naszego Citroena C2 w symulatorze rajdowym PLAY-MAX. Dla najszybszych kierowców czekają nagrody niespodzianki, wręczane przez piękne hostessy.

Dzień później, w niedzielę 6 marca, Zespół Rajdowy DONICZKA24.PL wystartuje w piątej już edycji Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. Zapraszamy wszystkich kibiców na strefę serwisową!
 
Zespół, poza Głównym Sponsorem jakim jest sklep internetowy DONICZKA24.PL, wpierają: RENEX Marketing, Agencja Interaktywna 3PX, FRESCO JUNIOR oraz Centrum Handlowe M1 Kraków, a patronat medialny sprawują TVP KRAKÓW, gazeta AUTO-MOTO BIZNES i portal rajdowy www.toprally.pl i www.rallynews.pl
(ip)
Zmieniony ( 01.03.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Copyright 2001 - 2007 Daniel Mikrut
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczośc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.


Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w FirefoxCSS