Start
Aktualności
Biografia
Galeria
Wyniki Rajdów
Linki
Księga Gości
Szukaj
Rally Sprint w Łapanowie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
31.01.2010.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich, na zimowy Rally Sprint do Łapanowa już 13 lutego 2010 roku. Jak sami wiecie, data to nie przypadkowa, spocznijcie więc w chwili zadumy abyśmy byli godni czynić honory kontynuacji tradycji naszego Wielkiego Mistrza.
Przybywajcie wraz z lutową odwilżą do naszej małej stolicy rajdowej - Łapanowa a tam czekać Was będzie 6 (sześć) odcinków drogowych do pokonania oraz kilka nowości. Po pierwsze rozpoczynamy cykl szkoleniowy dla kierowców i pilotów od sztuki poprawnego zapoznania z trasą, wykonania opisu i ewentualnej korekcji błędów (wykład + ćwiczenia). Po drugie rozpoczynamy otwarty cykl szkoleniowy pod nazwą "Świadomość ratuje życie", gdzie będziecie się mogli zapoznać między innymi z zasadami udzielania pierwszej pomocy, zachowania się w razie "dzwonu" oraz doskonalić swe umiejętności. Po trzecie wreszcie, w trakcie imprezy pojawi się po raz pierwszy strefa serwisowa. Niebawem przedstawimy dla chętnych cały zarys programu szkoleniowego.

Na Rally Sprint Zapraszają AMK Śląsk koło terrenowe w Krakowie (www.safetypoludnie.pl ) oraz KSSM Łapanów (www.kssm.com.pl )

Zmieniony ( 06.02.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Copyright 2001 - 2007 Daniel Mikrut
Optymalizacja dla Firefox, rozdzielczośc 1024 x 768, kolorystyka 32 bity
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.


Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w FirefoxCSS